3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis KOVO mėnesį

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Metas permainoms! Pasiruošk Kupidono strėlėms, amerikietiškiems kalneliams ir naujiems įspūdžiams, kurie jau veržiasi į tavo gyvenimą. Štai trys Zodiako ženklai, kuriems kovo mėnesį žvaigždės nuties kelią į sėkmę!

Dvyniai

Vis bėgi, leki, darai, stengiesi... O kada ateis metas ištiesti kojas, atsipūsti ir mėgautis pagaliau pribrendusiais saldžiais gyvenimo vaisiais? Gera žinia! Liko pasistengti visai nedaug ir viskas turėtų atsipirkti su kaupu! Šį mėnesį būk savimi ir drąsiai įgyvendink visas, net ir pačias beprotiškiausias idėjas. Fortūna palankiai nusiteikusi tavo atžvilgiu, tad nesnausk. Darbuose sakyk, ką galvoji ir keisk situaciją iš pagrindų. Parodyk, kad žinai, ką darai ir neketini stovėti vietoje. Asmeniniame gyvenime plačiai atverk visas duris ir langus, kad pavasarinio vėjo gūsiai įneštų malonių permainų, galinčių kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą. Išlaisvink save ir pamatysi, kaip į tavo gyvenimą įsisuks gaivus naujovių kupinas verpetas.

Liūtas

Kai pastebi, kad bėda po vieną nevaikšto, o į tavo namus užsuka kur kas dažniau, nei reikėtų, vadinasi metas viską keisti iš pagrindų. Kaip tai padaryti? Visų pirma, giliai įkvėpk, ištiesk kojas ir pagalvok: ar tau tikrai reikia sukti galvą dėl visų šitų smulkmenų? Kuo daugiau galvoji apie problemą, tuo didesnė ji tampa. Tad brauk riebų brūkšnį ir rytoj pradėk naują gyvenimo etapą. Pirmoje vietoje esi TU, o jau tuomet - visa kita. Pamatysi, kaip greitai pasikeis tavo požiūris, o kartu su juo ir visas gyvenimas. Jau antroje kovo mėnesio pusėje laukia didelės permainos, kurios turėtų džiuginti bent jau iki rudens!

Skorpionas

Oi! Ir kaip viską suspėti, kai gyvenimas, regis, tiesiog kunkuliuoja! Tavyje pradeda busti nevaržoma seksualinė energija, trauksianti vyrus it magnetas. Mėgaukis dėmesiu, leiskis į malonias avantiūras ir padėk savo moteriškam žavesiui dar labiau atsiskleisti! Bet dienos metu šiek tiek rimties nepamaišys: permainų vėjai pradeda pūsti vis stipriau, tad turi būti pasiruošusi juos suvaldyti ir nukreipti tinkama linkme. Darbe šį mėnesį atiduok save maksimaliai, o užvėrusi darbo duris įkvėpk pilna krūtine. Pasileisk plaukus! Išsilaisvink!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.