3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visiems ZODIAKO ŽENKLAMS skirtą gegužės mėnesio horoskopą gali paskaityti ČIA >>>


DVYNIAI 05 22–06 20

Tobulas derinys - Venera ir Saulė - tau dovanos tikrą euforiją. Susikaupti bus tikrai sunku, nes jausmų karuselė įsisuks visu greičiu. Iki mėnesio vidurio tavo Zodiako ženklą valdysianti Venera skatins stačia galva nerti į meilės nuotykius, gundys pasiduoti akimirkos žavesiui ir pamiršti visus kasdienius rūpesčius. Antroji mėnesio pusė, kuomet Venerą pakeis Saulė, bus ne mažiau intriguojanti - pajusi tikrąjį gyvenimo džiaugsmą, galbūt net nuspręsi kardinaliai keisti savo gyvenimą. Tik per daug neskubėk priimti spontaniškų sprendimų - bent lašelis racionalaus proto šiame etape tikrai nepamaišys.

OŽIARAGIS 12 22–01 19

Panašu, kad tavo racionalusis protas kuriam laikui norėtų išeiti paatostogauti, užleisdamas vietą jausmams. Mėnesio pradžia - tik įsibėgėjimas, bet tikriausiai jau dabar junti prabundančius vidinius drugelius, trukdančius susikaupti ir skatinančius pasileisti plaukus. Palauk mėnesio vidurio - tuomet atsiskleis visa emocijų puokštė - norėsis naujų potyrių, intriguojančių pažinčių ir tiesiog gero laiko, mėgaujantis tau rodomu dėmesiu. O jo tikrai neturėtų trūkti, juk nuo gegužės 19 dienos tavo Zodiako ženkle karaliaus seksualioji Venera.

SVARSTYKLĖS 09 23–10 22

Koks įdomus ir nenuspėjamas laikotarpis. Galima sakyti, permainų metas. Tik nepergyvenk - pačiai spręsti dilemų tikriausiai neteks, nes viskas turėtų savaime stoti į savas vietas. Daugiausiai pokyčių gali tikėtis artėjant mėnesio pabaigai - tuomet taps kur kas aiškiau, kur link suka tiek darbiniai, tiek asmeniniai reikalai. Kad ir kaip viskas susidėliotų, gali būti visiškai rami - bus tik geriau! O kol kas nieko nekeisk ir neskubink įvykių - leisk gyvenimui tekėti sava vaga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!