3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis balandžio mėnesį

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atbulai keliaujantis Merkurijus balandžio viduryje užleis savo pozicijas, tad galėsime lengviau atsikvėpti. Regis, palengvėjimą pajus visi Zodiako ženklai, tačiau labiausiai seksis ramybės zonoje atsidūrusiam Avinui, balansą atradusiam Vėžiui ir meilės ištroškusiam Šauliui. O jei savęs čia neradai, siūlome paskaityti COSMO parengtą balandžio mėnesio HOROSKOPĄ visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Puikiai žinome, kad moki susidoroti net ir su sunkiausiomis užduotimis, todėl 7 metus užsitęsusį juodąjį periodą (ačiū kaip reikiant tave purčiusiam Uranui) tikriausiai tiesiog prašokai, aplenkdama didžiausias kliūtis. Viskas. Blogasis etapas praeitas ir galėsi pagaliau atsipalaiduoti. Tiesa, iki mėnesio vidurio per daug nesiblaškyk ir ramiai užbaik visus pradėtus darbus, nesiimdama naujų, tave taip traukiančių iššūkių. O tuomet viskas savaime stos į savas vietas. Žinai posakį „kaip sviestu patepta?“ Štai taip ir gyvensi iki pat šių metų pabaigos!

Vėžys

Tobulas balansas - taip galima apibūdinti žvaigždžių tau sudėliotus ateities planus. Nuo balandžio vidurio Saulė tau dovanos energiją, tad norėsis išbandyti kažką naujo, o tai atneš teigiamus pokyčius ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Pajusk gyvenimo pilnatvę, mėgaukis likimo tau siunčiamomis staigmenomis ir nebijok retkarčiais parizikuoti priimdama pačiai sau netikėtus sprendimus. Juk niekada nežinai, kuriais keliais gali nuvesti naujos pažintys ir patirtys.

Šaulys

Tavo pilve skraidantys drugeliai niekaip neleidžia susikaupti. Aistros tiesiog kibirkščiuoja ore ir, regis, žada ne vieną širdį pakutensiantį nuotykį. Tavo vidinis atsipalaidavimas ir naujų potyrių troškimas ypatingai sustiprės nuo balandžio mėnesio vidurio. O tuomet ir prasidės... Neleisk romantikai galutinai apsukti tau galvos, juk be jausmų dar yra ir realus gyvenimas, kuriame turi tvirtai stovėti ant žemės! Bet pasimėgauti šiuo vidiniu išlaisvėjimu ir gaunamu dėmesiu tikrai ne pro šalį. Kas žino, gal būtent dabar prasideda naujas, daug permainų asmeniniame gyvenime žadantis etapas?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.