3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis balandžio mėnesį

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atbulai keliaujantis Merkurijus balandžio viduryje užleis savo pozicijas, tad galėsime lengviau atsikvėpti. Regis, palengvėjimą pajus visi Zodiako ženklai, tačiau labiausiai seksis ramybės zonoje atsidūrusiam Avinui, balansą atradusiam Vėžiui ir meilės ištroškusiam Šauliui. O jei savęs čia neradai, siūlome paskaityti COSMO parengtą balandžio mėnesio HOROSKOPĄ visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Puikiai žinome, kad moki susidoroti net ir su sunkiausiomis užduotimis, todėl 7 metus užsitęsusį juodąjį periodą (ačiū kaip reikiant tave purčiusiam Uranui) tikriausiai tiesiog prašokai, aplenkdama didžiausias kliūtis. Viskas. Blogasis etapas praeitas ir galėsi pagaliau atsipalaiduoti. Tiesa, iki mėnesio vidurio per daug nesiblaškyk ir ramiai užbaik visus pradėtus darbus, nesiimdama naujų, tave taip traukiančių iššūkių. O tuomet viskas savaime stos į savas vietas. Žinai posakį „kaip sviestu patepta?“ Štai taip ir gyvensi iki pat šių metų pabaigos!

Vėžys

Tobulas balansas - taip galima apibūdinti žvaigždžių tau sudėliotus ateities planus. Nuo balandžio vidurio Saulė tau dovanos energiją, tad norėsis išbandyti kažką naujo, o tai atneš teigiamus pokyčius ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Pajusk gyvenimo pilnatvę, mėgaukis likimo tau siunčiamomis staigmenomis ir nebijok retkarčiais parizikuoti priimdama pačiai sau netikėtus sprendimus. Juk niekada nežinai, kuriais keliais gali nuvesti naujos pažintys ir patirtys.

Šaulys

Tavo pilve skraidantys drugeliai niekaip neleidžia susikaupti. Aistros tiesiog kibirkščiuoja ore ir, regis, žada ne vieną širdį pakutensiantį nuotykį. Tavo vidinis atsipalaidavimas ir naujų potyrių troškimas ypatingai sustiprės nuo balandžio mėnesio vidurio. O tuomet ir prasidės... Neleisk romantikai galutinai apsukti tau galvos, juk be jausmų dar yra ir realus gyvenimas, kuriame turi tvirtai stovėti ant žemės! Bet pasimėgauti šiuo vidiniu išlaisvėjimu ir gaunamu dėmesiu tikrai ne pro šalį. Kas žino, gal būtent dabar prasideda naujas, daug permainų asmeniniame gyvenime žadantis etapas?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Kaip pastatyt kalę į vietą (1)

Pastaruoju metu pasirodė nauja blogų mergaičių karta. Turėti viską nekreipiant dėmesio į priemones — jų gyvenimo filosofija. Būti kale gal ir smagu, bet ką daryti, kai tampi jos auka?

Mano istorija: sužinojau, kad esu įvaikinta

Sulaukęs 30 metų, dažnas jau žino, kas jis yra ir koks jo gyvenimas. Tvirtai ant kojų stovėjo ir Loreta (vardas pakeistas). O tada staiga prasivėrė praraja.