3 moterų Zodiako ženklai, su kuriais vyrams nelabai lengva

 (52)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

VĖŽYS

Vėžys – pats jautriausias (santykių prasme) Zodiako ženklas. Savo partneriui ji ištikima iki sielos gelmių ir pasirengusi eiti su juo nors į pasaulio kraštą. Tačiau ir iš mylimojo ji tikisi tokio pačio atsidavimo. Vis tik reikia pripažinti, kad toli gražu ne kiekvienam patiks toks nuolat ir visur persekiojantis šešėlis...

Pajutusi nors menkiausią santykių atšalimą, Vėžio ženklo moteris užsisklęs savame kiaute. Ji labai įžeidi, o būdama šioje būsenoje gali tapti kerštinga. Tuomet jau vargas visiems, ypatingai tam niekšeliui, kuris ją iki to privedė. Su Vėžio ženklo moterimi sutarti galima tik švelnumu ir gerumu.

LIŪTAS

Liūtė išdidi ir valdinga, ji negaiš laiko su tuo, kuris neatitinka jos standartų. Kadangi ši mergina save laiko Visatos centru, tai ir šalia esantis partneris turi būti jos vertas. Kai Liūtės savimeilė būna įžeista, ji ilgai akmens užantyje nenešioja ir nekuria keršto planų, o tuojau pat rėžia skriaudikui viską, ką apie jį galvoja, į akis.

Po išsakytos tirados gali pasirodyti, kad audra ar cunamis – tai tik gėlytės vaiko piešinyje. Norint užkariauti šią damą teks pasistengti ją įtikinti, kad ji – geriausia iš visų kadaise sutiktų moterų ir apskritai yra tikra deivė. Tačiau visa tai reikia pateikti neprarandant savo vyriškumo, priešingu atveju Liūtė praeis pro šalį nė nežvilgtelėjusi į tą pusę.

SKORPIONAS

Užmegzti draugystę su Skorpione, tai tas pats kas išsiruošti į karą. Su ja arba viskas labai puiku, arba labai blogai, arba viskas vienu metu, arba paeiliui. Aukso viduriuko santykiuose nėra ir nebus. Tai buvimas nuolatinėje streso būsenoje. Tai gi, jei nesi geležinių nervų žmogus ir plieninio stiprumo vyras, šis tipažas ne tau.

Klastingoji Skorpionė net ir labai norėdama padaryti mielos, švelnios, naivios moters įspūdį, ilgai po šia jai nebūdinga kauke ištverti neišgali. Ir tereikia tau padaryti kažką ne taip, kai čia pat išvysi tikrąjį jos veidą. Ji nepakenčia drovumo, šykštumo ir yra be galo pavydi. Jūsų telefone užtikusi įtartiną SMS žinutę, sukels didžiulį skandalą, o apie neištikimybės galimybę neverta nė kalbėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.