3 geriausios žmonos pagal ZODIAKO ženklą

 (24)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Karalienė Vėžio ženklo moteris

Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys savo partneriui negaili emocijų, vadinasi gali pasiūlyti jam besąlygišką meilę ir dėl mylimo žmogaus yra pasirengusios viskam. Nusprendęs vesti tokią moterį, nesuklysi, juk ji dėl tavo laimės padarys viską. Iš kitos pusės, tokios moterys neretai linkusios dramatizuoti, jos pernelyg emocingai reaguoja ir į tuos dalykus, kurie nėra itin svarbūs. Visumoje Vėžio ženklo moteris sukuria jaukią namų atmosferą. Be to, jos puikios kulinarės, tad visada būsi pamalonintas skaniais patiekalais. Jos – šaunios motinos. Šios moterys iš partnerio tikisi gerumo ir sąžiningumo.

Imperatorė Avino ženklo moteris

Avino ženklo moterys priverčia vyrus klauptis prieš jas ant kelių, nes jos išskirtinai stipraus charakterio ir yra nepalenkiamos. Negana to, jos visada pasiekia savo užsibrėžtą tikslą, tad jei esi pasirengęs savo gyvenimą susieti su tokia dvasiškai stipria moterimi, Avinukė skirta būtent tau. Avino ženklo moterys savo vyrams suteikia stiprybės, skatina jų atsakomybės jausmą ir jų savivertę pakelia į aukštesnį lygį. Po Avino Zodiako ženklu gimusios moterys gerai žino, ko galima tikėtis iš visuomenės, o ko ne. Juk jos realistės. Tačiau užkariauti šios damos širdį bus ne taip paprasta. Net ir sėkmės atveju ši moteris ilgai svarstys apie tave ir tik po to padarys viską, kas jos galioje, dėl tavo gerovės. Jos griežtos motinos savo vaikams, tačiau iš jų išugdo tikrus lyderius ir laimėtojus. Iš partnerio tikisi stipraus charakterio ir ryžto gyvenime.

Valdingoji Liūto ženklo moteris

Šios moterys – tikri karžygiai, jos stiprios ir griežtos. Būtent todėl šalia savęs jos nori matyti dvasiškai stiprų partnerį. Jos niekada netraukia paprastų vyrų dėmesio, o ir pačios ne itin stengiasi juos suvilioti. Jų įgimtas žavesys daro tai už jas. Liūto ženklo moteris ieško partnerio, kuris dėl savo artimųjų pasirengęs padaryti viską. Nesutiksi kitos tokios moters, kuri sugebėtų mylėti stipriau nei moteris, gimusi po Liūto ženklu. Jos meilė besąlygiška ir tyra. Ji visada siekia viso ko geriausio savo vyrui ir vaikams, visada pasirengusi apginti savo artimuosius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.