20 kilogramų numetusi Viktorija Strelčiūnaitė: turėjau kažką keisti

 (114)
Viktorijos nuotrauką visai netyčia pamatėme facebooke ir iš karto nusprendėme jai parašyti. Jauna, žavi ir svarbiausia – drąsi. Juk tikrai ne kiekviena pasiryžtume viešai kalbėti apie savo svorio problemas ir figūros trūkumus.
Viktorija
© Asmeninio archyvo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiūrint į dabartines Viktorijos Strelčiūnaitės nuotraukas sunku patikėti, kad vos prieš kelis metus ši 19 metų mergina atrodė visai kitaip. „Maždaug 12 metų priaugau daug svorio ir sulaukusi 14 svėriau jau 85 kg - tai buvo mano didžiausias svoris mano gyvenime. Jaučiau gėdą ir šiokias tokias aplinkinių patyčias dėl savo išvaizdos, todėl pasiryžau kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir atsikratyti antsvorio - pasakoja Viktorija, kuri šiuo metu kartu su mylimuoju užsiima fotografija. – Turėdama antsvorio nesijaučiau komfortabiliai. Turėjau kažką keisti. Nuo 9 iki 18 metų lankiau krepšinį. Kiekvieną savaitę turėjau 5 treniruotes po 1,5 val. Tai tikrai padėjo mesti svorį, tačiau to buvo maža.“

2011 metais Viktorija pradėjo intensyviai sportuoti, bėgioti lauke, namuose darė kūno formas tobulinančius pratimus ir, žinoma, subalansavo mitybą. „Iš pradžių tikėjausi, kad man padės specialistų sudarytas mitybos planas, tačiau jis man netiko ir svoris nekrito. Stebėjau savo organizmą ir nusprendžiau atsisakyti tam tikrų produktų: bulvių, bandelių, batono ir blynų. Atsisakius šių produktų ir sveikiau maitinantis svoris pradėjo kristi ir po kelių mėnesių jau matėsi pirmieji rezultatai“ - sako Viktorija ir priduria, kad motyvacijos judėti toliau jai suteikė ne tik matomi pokyčiai, bet ir aplinkinių palaikymas.

Dabar Viktorijos ūgis - 179 cm, o svoris - 63 kilogramai. Taigi per kelis metus merginai pavyko atsikratyti daugiau nei 20 kilogramų. „Tikrai jaučiuosi daug geriau, labiau pasitikiu savimi. Jei sau nepatinki būdamas stambesnis, tikrai gali pasikeisti. Reikia tik noro, valios, atsidavimo tam, ko sieki ir, žinoma, darbo tobulinant save. Aš tikrai patenkinta savo išvaizda, tačiau neatsipalaiduoju. Nesu iš tų merginų, kurios gali valgyti viską ir nestorėti. Nors mano mama - buvęs modelis, aš tikriausiai paveldėjau daugiau genų iš tėčio. Jis yra sportininkas, tačiau linkęs pilnėti, todėl abu visą gyvenimą turime palaikyti kūno formas sportuodami“ - sako Viktorija ir priduria, kad yra labai dėkinga visiems ją palaikantiems ir įvertinusiems pasikeitimus. - Tavo kūnas yra tavo instrumentas, taigi tiesiog turi atrasti kaip jį tinkamai valdyti. Tai atradę galėsime džiaugtis ir pamilti save, o juk tai tikrai svarbu norint gyventi pilnavertį gyvenimą.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.