13-metė mergaitė susidūrė su didžiausiu savo košmaru - pasirodė viešumoje vilkėdama maudymuką

 (10)
© twitter

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Paris Harvey ne tik išdrįso akis į akį susidurti su didžiausia savo baime - pasirodyti viešumoje vilkint maudymosi kostiumėlį, bet tuo pačiu ir patalpino nuotrauką internete. Ir sulaukė neįtikėtino palaikymo!

13-metė Paris turi rimtų sveikatos problemų - dėl sutrikusio metabolizmo mergaitės svoris sparčiai auga. Taip pat Paris gimė su nepilnai išsivysčiusiu klubo sąnariu, todėl kairioji jos koja 1,5 cm trumpesnė ir eidama mergaitė šlubčioja. Dėl svorio ir eisenos aplinkiniai vaikai dažnai tyčiojasi, vadindami Paris „pingvinu“.

„Iš manęs visuomet šaipėsi, o po kurio laiko tu pradedi tikėti tuo, ką sako aplinkiniai, - pasakoja Paris. - Galiu valgyti tą patį maistą, kurį valgo kitos mergaitės, bet mano svoris vis tiek auga. Nesėdžiu namuose kiaurą parą, krimsdama traškučius. Pajaučiau, kad man metas pasikalbėti pačiai su savimi“. Taigi Paris nutarė išdrįsti ir pažvelgti savo baimei į akis - apsivilko maudymosi kostiumėlį, nusifotografavo paplūdimyje ir paviešino nuotrauką savo Twitter puslapyje. Žmonių reakcija buvo netikėta - šimtai tūkstančių žmonių sureagavo į jos nuotrauką. Taip, kai kurie komentarai buvo neigiami - žmonės tikino, kad ji „propaguoja viršsvorį“, tačiau Paris stengėsi nereaguoti į piktus komentarus ir susitelkė į jai skirtą palaikymą. „Jaučiu, kad mes turime išmokti priimti save, - sakė ji. - Nedarau iš savęs modelio, tik noriu parodyti žmonėms, kad nėra taip jau svarbu, kokio dydžio tu esi, jeigu jau gimei šiame kūne“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!