10 vyrų norų tobulai moteriai

 (6)
Vieni panelių tobulybių ieško visą gyvenimą ir vistiek neranda, kitiems tobula yra ta moteris, kuri yra šalia. Štai 10 vyrų norų tobulai partnerei. Žinoma, vos susipažinęs, vyras tikrai nepradės žymėti varnelių pageidavimų sąraše, o ir pati neturėtum aklai sau taikyti tokių norų. Tačiau žinoti, kas vyrams patinka, verta.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Vyro akimis tobula moteris lovoje turėtų būti nesuvaržyta, savimi pasitikinti, taip pat imtis iniciatyvos ir nebijoti naujų sekso žaidimų.

2. Optimali sekso trukmė vyrams - apie 15 minučių, tad panelė tobulybė turėtų gebėti susijaudinti gana greitai. Pasirodo, kad ilgesnės įžangos ir ilgas mylėjimasis vyrus itin vargina.

3. Ideali moteris turėtų žinoti bent 5 skirtingas sekso pozas, jei leistųsi į naujų paieškas - dar geriau.

4. Vyrus užveda moterys, kurios mylėtis gali ne tik lovoje, bet ir netikėtose vietose. Taigi, daugiau drąsos ir eksperimentų! Žinoma, persistengti nereikėtų, tačiau kartais pakeisti aplinką tikrai verta. Tai gali būti tiesiog kitas kambarys, virtuvės stalviršis, sodyba, paplūdimys, viešbučio kambarys ir t.t. Beje, viena pavojingiausių vietų seksui - automobilis, JAV į medikus dažnai kreipiasi poros, susižalojusios sekso metu automobilyje.

5. Jau seniai praėjo laikai, kai rūkyti buvo seksualu. Šiandien ideali partnerė turėtų nerūkyti, o vakarėliuose (na... ir visur kitur) nenusigerti. Maukdama kokteilį po kokteilio tikrai nesuviliosi svajonių princo.

6. Nebemadingi ne tik rūkalai, bet ir dietos. Vyrų nežavi moterys, kurios lėkštėje ridinėja žirnius, skaičiuodamos, kiek juose kalorijų. Be abejo stebėk, ką valgai (nereikia desertui sukirsti viso torto), tačiau neišprotėk - perdėtas "aš nevalgu to ir šito, ir kito" nepatinka niekam. Jei mylimasis pakvietė vakarienės, tiesiog ja mėgaukis, gerbk savo žmogų ir negadink vakaro pliurpsėdama apie papildomus kilogramus.

7. Ideali moteris turėtų gyventi aktyviai - nebijoti nei mankštos, nei pasivažinėjimo dviračiais. Kasdien reguliariai mankštinkis bent po 30 min., pastebėsi, kad kūnas taps tvirtesnis, turėsi daugiau ištvermės, o medžiagų apykaita pagreitės.

8. Nustatyta, kad tobulasis moters uždarbio vidurkis - apie 20 - 30 % mažiau nei partnerio. Nors šiuolaikinėje visuomenėje vyrauja kur kas tikresnė lyčių lygybė nei anksčiau (daugelyje išsilavinusių šalių), visgi vyrams nėra jauku, jei partnerės uždirba daugiau.

9. Vyrui malonu pakviesti savo damą vakarienės, pietų ar tiesiog kavos. Net jei ir esi kviečiama dažnai, paprašiusi sąskaitos kas kartą nesistenk sumokėti pirmoji. Yra daug moterų, kurioms norisi parodyti, kad jos gali ir pačios padengti sąskaitą, tačiau kartais toks kortelių kaišiojimas gali užgauti vyrą. Sąskaitų apmokėjimo taisyklė yra gana paprasta - kas pakvietė vakarienės, tas ir moka.

10. Dėmesį prikausto ir sugeba išlaikyti paslaptingos moterys, būtent tokios ir traukia vyrus it magnetai. Nepliek atviromis kortomis, vieną kitą tūzą pasilik - parodysi jį, kai ateis laikas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.