10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niekuomet nepamiršk - savo gyvenime TU esi pati svarbiausia. Kartais tereikia pakeisti savo požiūrį, išmokti kitaip mąstyti, kitaip elgtis, kitaip į viską reaguoti ir netrukus pastebėsi, kad visos tos problemos tapo ne tokios svarbios.

Norime, kad tu perskaitytum šiuos mūsų patarimus. Galbūt bent keli iš jų padės tau į viską pažvelgti kitaip.

1. Nustok jaudintis ir stengtis dėl kitų. Atsitrauk ir netrukus pamatysi, kam iš tiesų esi reikalinga.

2. Jeigu pasimetei jausmuose ir negali pasirinkti - rinkis antrąją variantą. Jei pirmasis tau būtų iš tiesų toks svarbus, apie antrąjį nebūtum net pagalvojusi.

3. Gyvenimas įdomus tuomet, kai jame nesibaigia „pirmi kartai“. Būtent jie sukelia malonų jaudulį ir dovanoja nepamirštamus prisiminimus. Todėl pamiršk rutiną ir bent kartą per savaitę dovanok sau naujus potyrius.

4. Mes nuolat laukiame neįtikėtinų dalykų, kurie turėtų įvykti ateityje ir visiškai pamirštame, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Išmok gyventi šia akimirka ir liaukis gyventi ateities iliuzijomis.

5. Niekada nevėlu. Per vėlu – tai viso labo tik pasiteisinimas, kad kažko nedarytum. Pasiekti užsibrėžtų tikslų galima sulaukus bet kokio amžiaus.

6. Visuomet atsimink: kad ir kaip tau skaudėtų, tai praeis. Gyvenime viskas praeina. O permainos visada išeina į gerą. Gyvenimas keičiasi ir nereikia tam priešintis. Nebijok permainų, plauk pasroviui ir į gyvenimą žiūrėk kaip į nuotykį.

7. Niekada neatleisk išdavystės. Bet kuri išdavystė – tai lyginimas, ieškojimas kažko geriau. Tas, kuris ieško vis geresnio, niekada nevertins to, ką turi.

8. Elkis su žmonėmis taip, kaip jie to verti, o ne taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi, nes nė velnio jie nesielgs tavo atžvilgiu taip, kaip tu su jais.

9. Santykiai – vertybė. Svarbiausias dalykas gyvenime – artimi žmonės. Juos visada statyk į pirmą vietą. Jie svarbiau už darbą, hobį, kompiuterį. Vertink juos taip, lyg jie būtų visas tavo gyvenimas. Nes taip ir yra.

10. Gyvenk kiekviena diena. Tu niekada taip ir nesužinosi, kuri diena tau bus paskutinė. Išmok gyventi taip, kad visos dienos būtų įsimintinos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!